Dr. Dumitru Bacalim

Medic Coordonator
Specialitate Chirurgie Dento-Alveolară și Implantologie
Absolvent UMF „Carol Davila”
Experiență 20 ani
Program 08:00 – 20:00

Dr. Mihai Casian

Medic Dentist
Specialitate Protetică Digitală, CEREC
Absolvent UMF Targu Mureș
Experiență 7 ani
Program 08:00 – 20:00

Dr. Diana Jeverdan

Medic Dentist
Specialitate Endodonție
Absolvent U.S.M.F Chișinau Nicolae Testimițeanu
Experiență 5 ani
Program 08:00 – 20:00

Dr. Ion Fana

Medic Dentist
Specialitate Ortodonție
Absolvent Rezidentiat 2011
Experiență 14 ani
Program Miercurea 12:00 – 20:00

Dr. Teodorescu Simona

Medic Dentist
Specialitate Implantologie, Parodontologie, Osteopatie Cranio-Dentară
Absolvent UMF Carol Davila, București
Experiență 15 ani
Program 08:00 – 20:00

Larisa Petrov

Manager General
Specialitate Manager General
Absolvent Scoala Dental Office Managers
Experiență 9 ani
Program 08:00 – 20:00

Vasile Bacalim

Manager
Specialitate Manager
Absolvent
Experiență
Program 08:00 – 20:00

Elena Tuta

Asistent
Specialitate Asistent medical generalist
Absolvent Scoala Postilceala Sanitară Vasile Voiculescu
Experiență 14 ani
Program 08:00 – 20:00

Tiberiu Popescu

Asistent
Specialitate Asistent medical generalist
Absolvent Școala postliceala Sanitara Alexandria
Experiență 2 ani
Program 08:00 – 20:00

Ceparu Laura

Asistent Medical Generalist
Specialitate Asistent Medical Generalist
Absolvent Facultatea de Moașe și Asistență Medicală București
Experiență 2 ani
Program 08:00 – 20:00

Andreea Boca

Asistent
Specialitate Asistent Medical
Absolvent Scoala Postliceala FEG Bucuresti
Experiență 2 ani
Program 08:00 – 20:00

Andreea Mustata

Asistent
Specialitate Asistent medical generalist
Absolvent Școala Postliceala Sanitara “Fundeni”
Experiență 2 ani
Program 08:00 – 20:00

Mihaela Alexandru

Asistent
Specialitate Asistent medical generalist
Absolvent Școala Postliceală Sanitara „Fundeni”
Experiență 2 ani
Program 08:00 – 20:00

Daniela Gălbișteanu

Dental Office Manager
Specialitate Dental Office Manager
Absolvent Școala Dental Office Managers
Experiență
Program 08:00 – 20:00

Lupu Valentina

Front Desk Officer
Specialitate Front Desk Officer
Absolvent
Experiență
Program 08:00 – 20:00

Stefania Podeanu

Front Desk Officer
Specialitate Front Desk Officer
Absolvent
Experiență
Program 08:00 – 20:00

Rad Mariana

Personal curățenie
Specialitate Personal curățenie
Absolvent
Experiență
Program 08:00 – 20:00

Ungherea Elena

Personal curățenie
Specialitate Personal curățenie
Absolvent
Experiență
Program 08:00 – 20:00